Автокрісло дитяче за вигідною ціною

Категорія


 АВТОКРІСЛО ДИТЯЧЕ BRITAX RÖMER DUO PLUS ISOFIX 
Подбайте про безпеку Вашої дитини у дорозі.
Автокрісло Romer DUO Plus абсолютно унікальне у своєму роді. Воно встановлюється за допомогою IsoFix і Top Tether. Є можливість установки тільки з IsoFix (без Top Tether). У ході численних випробувань як з Top Tether, так і без нього, крісло показало відмінні результати. Ця модель оснащена унікальною системою проти перекидання: обмежує перекидаючий або, відповідно, обертальний рух, при цьому знижує переміщення дитячої голівки вперед і зменшує навантаження.
ПЕРЕВАГИ АВТОКРІСЛА ROMER DUO PLUS
Закріплення автокрісла проводиться за допомогою системи IsoFix і Top Tether (додатковий ремінь, виконує функції третьої точки кріплення) на задньому сидінні тільки по ходу руху. Може бути встановлено і без Top Tether, за умови наявності допуску з урахуванням специфіки автомобіля. Платформа IsoFix входить у комплект.
У автокріслі є п’ятиточкові ремені безпеки з можливістю централізованого регулювання довжини за допомогою одного натискання. Вони регулюються за висотою в семи фіксованих положеннях. Також у кріслі є комфортні підкладки під плечі, що значно знижує навантаження на шию і голову і підвищує безпеку малюка під час зіткнення. Форма автокрісла (глибока чаша з високими бортами) забезпечує надійний захист під час різких поворотів або бічних ударів.
Крісло має 3 позиції (для сну, відпочинку і сидяче). По периметру спини реалізовані вентиляційні канали для забезпечення дитини хорошим мікрокліматом.
Автокрісло Britax Römer DUO plus ISOFIX розраховано на дітей віком від 9 місяців до 4 років (вага: 9-18 кг).

Вартість дитячого автокрісла складає 11 296 гривень*

 

Чекаємо на Вас за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 24Д
Деталі за телефоном: +38 (044) 496 7 496
 
*Вартість вказана з урахуванням вартості встановлення.Допустима зміна вартості (зміна офіційного курсу євро, зміна у митному та податковому законодавстві тощо). Зображення може відрізнятися від дійсного. Детальна інформація за телефоном: +38 (044) 496-7-496