Volvo XC60 та V90 Cross Country номінанти на звання Автомобіль Року 2018

Бренд

Volvo XC60 та V90 Cross Country стали номінантами на звання Автомобіль Року 2018 в Україні

Volvo XC60 та V90 Cross Country приймають участь у цьогорічному голосуванні на звання кращого автомобіля в Україні – «Автомобіль Року 2018».

Голосувати

Дивитись Volvo XC60

Дивитись  Volvo  V90 Cross Country

Дивитись інші моделі Volvo  

Компанія Volvo Cars представлила довгоочікуваний позашляховий універсал V90 Cross Country у вересні 2016 року, а на українському ринку він дебютував у квітні 2017 року. Із часу виходу на ринок першої моделі Cross Country бренд Volvo став міцно асоціюватися з потужними автомобілями, які володіють відмінними позашляховими якостями. Ззовні він продовжує дизайнерську лінію флагмана ХС90,  а всередині – майстерно виконаний інтер’єр із інтуїтивним інтерфейсом управління та електронними асистентами, які дозволять впевнено почуватись  як на шосе так і долати бездоріжжя. Дорожній просвіт V90 Cross Country у 201 мм є одним із найвищих у класі та не залишає сумнів щодо можливостей цього автомобіля.

Новий Volvo XC60 замінює надзвичайно успішний, оригінальний XC60, який за дев'ять років, із часу його запуску, став бестселером серед преміальних середньорозмірних кросоверів у Європі та майже досягнув відмітки в один мільйон проданих одиниць у світі з моменту його дебюту у 2008 році. Новий середньорозмірний кросовер було презентовано в Україні у серпні 2017 року. Із виходом нового XC60 було представлено нові функції безпеки. Для підтримки у керуванні було додано автономну систему екстреного гальмування Volvo City Safety, в той час як нова система Oncoming Lane Mitigation використовує підрулення для того, щоб допомогти уникнути лобового зіткнення. Blind Spot Indication System (BLIS) тепер використовує функцію підрулення для зменшення ризику зіткнень у паралельних смугах руху.

Голосування за звання «Автомобіль Року 2018» триває з 27 листопада 2017 року по 8 січня 2018 року, і  кожен мешканець України може віддати свій голос за кращий на його думку легковий автомобіль року, кросовер року і кращі авто в класах. Проголосувати можна на сайті autoroku.ua або відправити заповнену анкету, яка опублікована в журналі «Автоцентр» (починаючи з № 22 від 27.11.2017).