Land Rover Новий Discovery

Land Rover Новий Discovery 

Новий Land Rover Discovery — це поєднання витривалості, неперевершених позашляхових можливостей та продуманого до дрібниць салону. Це найбільш універсальний британський позашляховик, який гармонійно виглядає на непрохідних трасах Карпат та на вулицях Києва.

СІМ ПОВНОРОЗМІРНИХ СИДІНЬ

Якщо ви плануєте поїздки з ще шістьма пасажирами, будь то ваші друзі або діти, Discovery з комплектацією на 7 місць стане ідеальним рішенням для вас. Сидіння на всіх рядах мають функцію підігріву та розташовані за принципом амфітеатру, що гарантує кожному пасажиру прекрасний огляд і абсолютний комфорт.

ЗРУЧНІСТЬ

Discovery пропонує широкий набір функцій, здатних зробити ваше життя простіше. Двері багажного відділення можна відкривати або закривати, навіть якщо ваші руки зайняті, за допомогою функції сенсорного безконтактного керування дверима багажного відділення. Крім того, на внутрішню нижню стулку багажного відділення з електроприводом за необхідності можна сідати.

БЕЗПЕКА

Land Rover Discovery має найвищу оцінку в п'ять зірок за рейтингом безпеки Euro NCAP. Автомобіль оснащується кріпленнями ISOFIX (до п'яти кріплень), системами допомоги водієві, які роблять процес управління автомобілем і паркування простіше, а також подушками безпеки для водія і пасажирів (до восьми подушок), що гарантує безпеку вашої родини.

ДВИГУНИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ «М'ЯКОГО» ГІБРИДУ

Discovery 2021 модельного року представляє трійку нових рядних 6-циліндрових двигунів Ingenium, бензинових і дизельних, із технологією 48-вольтного м’якого гібрида (MHEV) для більшої ефективності та плавного руху. Нові двигуни доступні одночасно з 4-циліндровим бензиновим силовим агрегатом P300 від Land Rover та новою інтелектуальною системою повного привода Intelligent All Wheel Drive.

КОРОЛЬ БУКСИРУВАННЯ

Неперевершені можливості буксирування є невід’ємною частиною функціональності позашляховика 2021 модельного року. З можливістю буксирування до 3 500 кг* і сучасною, вдосконаленою технологією допомоги при буксируванні Advanced Tow Assist, Discovery має робочі характеристики та технології для легкого пересування від звичайних причепів до трейлерів для коней.

РЕЖИМ ДОЛАННЯ БРОДУ WADE MODE

Discovery вперше має режим долання броду Wade Mode, доступ до якого здійснюється через технологію розпізнавання поверхонь Terrain Response 2, для використання при форсуванні глибоких водних перешкод. Вона працює з режимом визначення броду Wade Sensing, який надає візуальне зображення його глибини в режимі онлайн завдяки функції 4x4i в інформаційно-розважальній системі Pivi Pro.

ЕКСТЕР'ЄР
Оновлений Discovery зберіг форму кузова, але став нижчим і ширшим. Світлодіодні фари з матричною технологією і вже впізнаваною графікою роблять британський позашляховик помітним серед потоку автомобілів. Для моделей 2021 року додали три кольори кузова (Charente Grey, Lantau Bronze, Hakuba Silver), а також лінійку колісних дисків, діаметром 20-22" з різним покриттям.

КОМФОРТ
Салон нового Діскавері продуманий до дрібниць. Він має 7 повнорозмірних крісел, в яких кожному члену сім'ї буде комфортно та безпечно. Всі сидіння пропонують обладнати підігрівом з індивідуальним налаштуванням температури. У салоні встановлений 4-зонний клімат-контроль із вбудованою системою очищення повітря. На кермі з'явилися приховані перемикачі, а в центральному тунелі — компактний селектор АКПП. Для обшивки салону використовують натуральну шкіру або преміальний текстиль.

Керуйте конфігурацією салону з новою функцією інтелектуального складання сидінь другого і третього ряду. Одним натисканням клавіші ви відкриєте два повноцінних крісла в 3 ряду. Таким же рухом можна скласти два ряди сидінь, отримавши багажник, об'ємом 2391 л. Відчиняйте двері багажного відділення помахом ноги, коли руки зайняті.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Land Rover Discovery ідеально підходить для ділових поїздок, сімейних подорожей, перевезення вантажу, а також буксирування причепа, вагою до 3500 кг. Він легко проходить брід, глибиною до 90 см і впевнено почувається на бездоріжжі. Автомобіль оснащений системою адаптації Terrain Response 2, яка аналізує тип дорожнього покриття, обираючи оптимальний режим їзди. З позашляховим круїз-контролем на низьких швидкостях ви спокійно подолаєте круті спуски, зосередившись на кермуванні.

НОВА ЛІНІЙКА ДВИГУНІВ
Насолоджуйтеся плавним ходом і потужністю нових двигунів сімейства Ingenium. Discovery 2021 модельного року отримав три нових силових установки: P360, D250 і D300 з технологією м'якого гібрида MHEV. Ще доступний бензиновий 300-сильний мотор P300, об'ємом 2 літри. Зберігайте контроль над автомобілем на мокрому асфальті, піску або бездоріжжі з системою повного приводу AWD.

Замовити консультацію

 


Дізнатись більше про Згоду

Підписанням цього документу Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до сформульованої в цьому документі мети Товариству з обмеженою відповідальністю "Віннер Автомотів" (надалі іменується – «Компанія»);

До складу персональних даних, що отримуються під час підписання даного документу входять: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, марка, модель та рік випуску мого автомобіля, державний номер автомобіля та інші дані.

Персональні дані оброблятимуться з метою організації проведення тест-драйву, укладення та виконання умов договорів та/або інших правочинів, укладених, ініційованих мною, забезпечення надання послуг з сервісного обслуговування, замовлення запчастин та аксесуарів, а також інформування про умови отримання кредиту від партнерів Компанії, отримання авто у лізинг та страхування автомобілів, реалізації положень законодавства у сфері відносин зі мною як споживачем/потенційним споживацем товарів та послуг Компанії, включаючи, але не обмежуючись, відносинами з придбання товару, проведення заходів прямого маркетингу, заходів моніторингу якості наданих мені Компанією послуг, забезпечення доведення до мого відома рекламної та/або іншої інформації, яка може мене зацікавити для задоволення моїх потреб, забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки персональних даних відносно мене в силу дотримання вимог законодавства, умов укладених договорів та/або інших правочинів, чи для реалізації прав, обов’язків і інтересів як моїх так Компанії.

Підписанням цього документу я засвідчую та гарантую, що:

- персональні дані про мене були надані Компанії добровільно, чим підтверджую правомірність їх отримання;  надані персональні дані про мене є достовірними, а їх склад, обсяг та зміст відповідають вимогам законодавства та вищевказаній меті їх обробки;
- Компанія має право здійснювати транскордонну передачу персональних даних  про мене своїм дочірнім та афілійованим компаніям та партнерам відповідно до вказаної у документі мети без необхідності повідомлення мене про кожен випадок таких дій;
- Компанія як володілець бази персональних даних, до складу яких входять мої персональні дані, вправі відповідно до вимог чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) бази персональних даних право на обробку останнім (-ми) персональних даних про мене, що входять до цієї бази персональних даних, в межах визначеної мети;
- підтверджую отримання в дату підписання цього документу письмового повідомлення про мої права, мету збору та обробки персональних даних про мене, а також інформацію про осіб, яким можуть бути передані для обробки мої персональні дані;
- Компанія має право зберігати персональні дані про мене протягом 5 (п’яти) років з дати отримання від мене згоди, але у будь-якому випадку, не довше ніж це необхідно відповідно до мети обробки, якщо інше не випливатиме із вимог чинного законодавства та/або специфіки відносин між мною, та  Компанією.

 

Дізнатись більше про Права

На виконання вимог Закону України „Про захист персональних даних” повідомляємо, що персональні дані про Вас стають складовою частиною бази персональних даних «Клієнти» ТОВ «Віннер Автомотів» (що надалі іменується “Компанія”).

Метою отримання Ваших персональних даних є необхідність забезпечення в майбутньому реалізації прав та обов’язків як Ваших, так і Компанії, що випливають із Закону України „Про захист прав споживачів”, інших актів законодавства, укладеного з Вами договору чи ініційованого Вами правочину.

Повідомляємо, що Закон України „Про захист персональних даних” наділяє Вас правами, що дозволяють Вам:

 1. знати про місцезнаходження вищевказаної бази персональних даних Компанії, яка містить персональні дані про Вас, її призначення та найменування, місцезнаходження  Компанії, яка є володільцем цієї бази, та місцезнаходження розпорядника цієї бази, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим Вами особам, крім випадків, встановлених законом;
 2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
 3. мати право на доступ до Ваших персональних даних, що містяться у вказаній базі персональних даних;
 4. отримувати не пізніш як за 30 (тридцять) календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних, а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
 5. пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 6. пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 7. захищати свої персональні дані від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію;
 8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого, або до суду;
 9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 11. відкликати згоду на обробку персональних даних;
 12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 13. мати право на захист себе від автоматизованого рішення, яке має для Вас правові наслідки;

Вважаємо за необхідне повідомити Вас також, що персональні дані про Вас можуть бути передані відповідним органам або особам на підставах, передбачених законом, та/або в зв’язку з реалізацією прав та обов’язків у сфері відносин між нами чи сферах інших відносин, що складатимуться відповідно до закону та/або умов договорів, укладених відповідно до закону, інших правочинів, і зокрема

- податковим органам;
- органам та суб’єктам господарювання, які проводять чи проводитимуть перевірки Компанії або реалізуватимуть вимоги закону чи умови договору, укладеного з Компанією відповідно до закону;
-  іншим особам чи органам у сфері реалізації прав та обов’язків Вас як споживача, та Компанії, як володільця її бази, до якої входять Ваші персональні дані. 

 

Комплектації та ціни

Порівняти комплектації Показати всі комплектації
  стандарт  опція  безкоштовна опція
Base
2 328 953 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
Base
2 011 748 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
S
2 380 230 грн
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
S
2 553 938 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
S
2 236 335 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
S
2 479 208 грн
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
SE
2 378 640 грн
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
SE
2 547 578 грн
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
SE
2 721 285 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
SE
2 403 683 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
SE
2 646 555 грн
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
Landmark
2 384 603 грн
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
HSE
2 464 500 грн
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
HSE
2 643 375 грн
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
HSE
2 798 400 грн
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
HSE
2 972 505 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
HSE
2 654 903 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
2.0 / 240 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 306 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
R-Dynamic S
2 511 803 грн
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic S
2 685 510 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic S
2 367 908 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic S
2 610 780 грн
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic SE
2 679 150 грн
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic SE
2 852 858 грн
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic SE
2 535 255 грн
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
R-Dynamic SE
2 778 128 грн
3.0 / 360 л.с. / Бензин / Автоматична
3.0 / 249 к.с. / Дизель / Автоматична
3.0 / 300 к.с. / Дизель / Автоматична
2.0 / 300 к.с. / Бензин / Автоматична
Параметри комплектації
Тип палива
Дизель Бензин Дизель Дизель Бензин Бензин Дизель Дизель Дизель Бензин Бензин Дизель Дизель Дизель Дизель Дизель Бензин Дизель Дизель Бензин Бензин Дизель Дизель Бензин Бензин
Об'єм двигуна
3.0 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 2.0 3.0
Потужність двигуна
300 к.с. 300 к.с. 249 к.с. 300 к.с. 300 к.с. 360 л.с. 306 к.с. 249 к.с. 300 к.с. 300 к.с. 360 л.с. 240 к.с. 240 к.с. 306 к.с. 249 к.с. 300 к.с. 300 к.с. 249 к.с. 300 к.с. 300 к.с. 360 л.с. 249 к.с. 300 к.с. 300 к.с. 360 л.с.
Коробка передач
Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична Автоматична
Привід
Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний Повний
Змішаний цикл витрати
8.3/8.8 11.0/12.1 8.3/8.8 л. 8.3/8.8 11.0/12.1 10.5/11.2 8.9/10.0 8.3/8.8 8.3/8.8 11.0/12.1 10.5/11.2 8.3/9.3 8.3/9.3 8.9/10.0 8.3/8.8 8.3/8.8 11.0/12.1 8.3/8.8 8.3/8.8 11.0/12.1 10.5/11.2 8.3/8.8 8.3/8.8 11.0/12.1 10.5/11.2
Колісна база
2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2922 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2922 мм 2922 мм 2922 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм 2923 мм
Швидкість розгону до 100 км
6.8 с 7.3 с 8.1 с 6.8 с 7.3 с 6.5 c 7.5 c 8.1 с 6.8 с 7.3 с 6.5 c 8.7 c 8.7 c 7.5 c 8.1 с 6.8 с 7.3 с 8.1 с 6.8 с 7.3 с 6.5 c 8.1 с 6.8 с 7.3 с 6.5 c
Крутний момент
650 400 570 650 400 500 700 570 650 400 500 430 430 700 570 650 400 570 650 400 500 570 650 400 500
Завантажити прайс-лист

Калькулятор страхування

Вартість автомобіля: 0 грн
Водійський стаж, років:
1 >10
Вік водія, років:
18 > 30
Франшиза, ДТП:
0.00 1.00
Франшиза, Викрадення:
0.00% 7.00%
Кількість платежів:
1 4
Відправити запит фахівцю з страхування
До модельного ряду